Umělecká agentura Petr Procházka
...program na míru vaší akce
MENU
poptávkový formulář
 – odpovídáme do 24 hodin
|
TEL: 603 463 727
|
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Domů > Umělci > Hudba > Sly Rabbits

Programová abeceda

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

KATEGORIE

Sly Rabbits

Milujeme hudbu a hudba je náš život. Naše energie vychází z našich srdcí a v našich srdcích zní funk.

Sly Rabbits je devítičlenná kapela jejichž hudba vychází především z kořenů funky a R’n’B. Skupina propojuje více stylů dohromady, experimentuje a stále hledá a nachází nové cesty a možnosti, vyplývající rovněž z bohatého obsazení celé formace.
V roce 2007 vydala skupina své první album „There’s No Life Without Ideals„ a jejich singl „Magic Of The Rhythm„ zvítězil např. v hitparádě ČR1 Česká dvanáctka, ve které se držel dalších pět týdnů. Na albu se objevili hosté jako jsou např. Ota Klempíř (JAR), Michal Šenbauer (České Srdce) a další. Album zaznamenalo také zájem ze zahraničí, kde vyšlo prostřednictvím francouzského serveru 121 MUSIC STORE a britského JUNO Records.

V roce 2010 skupina vydává své druhé studiové album pod názvem The Way of the Future. Album přináší zcela nový moderní zvuk, a samotný název jasně naznačuje téma celého alba. Jako host se objevuje opět Oto Klempíř (J.A.R.), který hostuje v závěrečné písni, na které se podílí také autorsky. Následuje klubové turné po celé ČR vč. účasti na několika letních festivalech, jako jsou Sázavafest nebo O2 Open Air festival a další.

V roce 2013 přichází do skupiny nová zpěvačka Madalena Joao, původem z africké Angoly, která je známá především z první řady pěvecké soutěže Superstar. Její soulový hlas krásně dopňuje zvuk celé kapely a společně se připravují na vydání nového studiového alba, které vyjde v druhé polovině roku 2014. Aktuálně se skupina připravuje na klubové turné, které odstartuje v lednu 2014 koncertem v pražském klubu Jazz Dock.

Sly Rabbits zahrají také na firemních akcích a večeírcích. Svou jedinečnou show můžeme předvést také na Vaší soukromé akci. Složení kapely a celé show můžeme přizpůsobit podmínkám a rozsahu akce.
Náš repertoár tvoří zhruba 2hodiny živého vystoupení, které je dle potřeby možno doplnit do několika bloků. Vizáž kapely můžeme přizpůsobit danému tématu a charakteru akce.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

KATEGORIE

INFORMUJTE SE nebo POPTEJTE prostřednictvím poptávkového formuláře

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Odpovídáme do 24 hodin
Copyright © 2021
P&P art production Petr Procházka
bars