Umělecká agentura Petr Procházka
...program na míru vaší akce
MENU
poptávkový formulář
 – odpovídáme do 24 hodin
|
TEL: 603 463 727
|
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Domů > Umělci > Hudba > Sly Rabbits

Programová abeceda

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

Sly Rabbits

Milujeme hudbu a hudba je náš život. Naše energie vychází z našich srdcí a v našich srdcích zní funk.

Sly Rabbits je devítičlenná kapela jejichž hudba vychází především z kořenů funky a R’n’B. Skupina propojuje více stylů dohromady, experimentuje a stále hledá a nachází nové cesty a možnosti, vyplývající rovněž z bohatého obsazení celé formace.
V roce 2007 vydala skupina své první album „There’s No Life Without Ideals„ a jejich singl „Magic Of The Rhythm„ zvítězil např. v hitparádě ČR1 Česká dvanáctka, ve které se držel dalších pět týdnů. Na albu se objevili hosté jako jsou např. Ota Klempíř (JAR), Michal Šenbauer (České Srdce) a další. Album zaznamenalo také zájem ze zahraničí, kde vyšlo prostřednictvím francouzského serveru 121 MUSIC STORE a britského JUNO Records.

V roce 2010 skupina vydává své druhé studiové album pod názvem The Way of the Future. Album přináší zcela nový moderní zvuk, a samotný název jasně naznačuje téma celého alba. Jako host se objevuje opět Oto Klempíř (J.A.R.), který hostuje v závěrečné písni, na které se podílí také autorsky. Následuje klubové turné po celé ČR vč. účasti na několika letních festivalech, jako jsou Sázavafest nebo O2 Open Air festival a další.

V roce 2013 přichází do skupiny nová zpěvačka Madalena Joao, původem z africké Angoly, která je známá především z první řady pěvecké soutěže Superstar. Její soulový hlas krásně dopňuje zvuk celé kapely a společně se připravují na vydání nového studiového alba, které vyjde v druhé polovině roku 2014. Aktuálně se skupina připravuje na klubové turné, které odstartuje v lednu 2014 koncertem v pražském klubu Jazz Dock.

Sly Rabbits zahrají také na firemních akcích a večeírcích. Svou jedinečnou show můžeme předvést také na Vaší soukromé akci. Složení kapely a celé show můžeme přizpůsobit podmínkám a rozsahu akce.
Náš repertoár tvoří zhruba 2hodiny živého vystoupení, které je dle potřeby možno doplnit do několika bloků. Vizáž kapely můžeme přizpůsobit danému tématu a charakteru akce.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

INFORMUJTE SE nebo POPTEJTE prostřednictvím poptávkového formuláře

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Odpovídáme do 24 hodin
Copyright © 2024
P&P art production Petr Procházka
bars