Umělecká agentura Petr Procházka
...program na míru vaší akce
MENU
poptávkový formulář
 – odpovídáme do 24 hodin
|
TEL: 603 463 727
|
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Co děláme

Kromě zprostředkování nepřeberné škály umělckých programů pro různé typy eventů včetně osobního supportu na akci, založeného na osobní známosti a dlouholeté spolupráci zajišťujeme i kompletní technický support od zvuku přes světla až po projekce nebo stavbu pódií.

Program management

Nejenom, že pro vás připravíme originální program šitý na míru, ale zároveň jsme vám a umělcům během celé akce po ruce! Zařídíme doprovod na místo akce a celou dobu jsme tam s vámi! Působíme jako „spojka“ mezi klientem a umělcem. Staráme se, vyřizujeme jeho a vaše přání a požadavky tak, aby všichni byli spokojeni, nenastal žádný problém či komplikace a vy jste se mohli v klidu věnovat jiným věcem!
Více

SVĚTLO

Náš rozsáhlý světelný „park“ dotváří atmosféru každé akce. Dodáváme od klasických reflektorů, přes moderní LED světla či stěny, mlhu až po pyrotechnické efekty.
Více

ZVUK

Zvuk je naší doménou! Provádíme ozvučení akcí ve velmi širokém spektru pořadů. Jsme schopni zabezpečit akce od malé firemní prezentace po kompletní zvukové zabezpečení velkého, technicky náročného festivalu.
Více

podium

Zajišťujeme exteriérovou a interiérovou pódiovou techniku různých velikostí, nosnosti a výšek, se zastřešením či bez, s různými typy protiskluzových povrchů dle požadavků a potřeb klienta.
Více

PROJEKCE

Navrhneme a nainstalujeme optimální řešení velkoplošných projekcí či displejů nejen pro indoorové, ale i outdoorové akce, koncerty, konference či jiné eventy. Nabízíme také pronájem projektorů nebo projekčních pláten na přednášky, konference či firmení akce.
Více

SPECIÁLNÍ EFEKTY

Speciální světelné či zvukové efekty jsou určené nejen pro bary, kluby, přehlídková mola nebo Djs. K dispozici máme výrobníky mlhy, ohně, animační lasery efekty, videomaping, disco koule a další množství nepřeberných technických „vychytávek“, které doladí požadovanou atmosféru.
Více

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Odpovídáme do 24 hodin
Copyright © 2024
P&P art production Petr Procházka
bars