Umělecká agentura Petr Procházka
...program na míru vaší akce
MENU
objednávkový formulář
 – odpovídáme do 24 hodin
|
TEL: 603 463 727
|
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Reference

S Petrem Procházkou a jeho agenturou spolupracujeme déle než 10 let a jsme spokojeni s přípravou, realizaci I technickou podporou jeho akcí. Vždy dodává a doporučuje kvalitní účinkující a když klient přijde s návrhem jiného interpreta, je schopen fundované okomentovat jeho vhodnost či nevhodnost, sdělit zkušenosti atd. Vzhledem k náročnosti našich akci, oceňujeme především jeho flexibilitu.

Kateřina Hájková
Partner/Sales Director at Senator Meetings and Incentives

S agenturou P&P spolupracujeme už více než 18 let - to již svědčí samo o sobě o naší spokojenosti. Petr Procházka pro naše akce nejenom zajišťuje umělce a umělecká vystoupení, ale pomáhá nám i s vymýšlením programů na různé tématické akce. A čeho si považuji na naší spolupráci nejvíce? Slušnosti, solidnosti a spolehlivosti - toto všechno mi naše spolupráce přináší. Takže mohu jen doporučit.

Jiří Maleček
Jednatel společnosti M-Catering spol. s r.o.

S Petrem Procházkou spolupracujeme již řadu let a vždy jsme s jeho službami nadmíru spokojeni, protože se snaží vyjít vstříc všem našim požadavkům. 
Uměleckou agenturu P&P můžeme jedině doporučit!

Pana Petra Procházku znám již více než 20 let. Naše pracovní spolupráce, která byla vždy profesionální a férová, přerostla v přátelský vztah. Jeho široký záběr kulturní nabídky napříč žánry navíc doplňuje svými zkušenostmi. Je výborný muzikant, a to se odráží právě v kvalitě nabídky. Nejen, že naplňuje naši poptávku, ale dokáže pomoci v nenadálé situaci.
Petře, děkuji Ti a těším se na další společnou práci.

Leona Císlerová, ředitelka Městského kulturního zařízení Horšovský Týn.

„Naše dlouhodobá spolupráce s Petrem Procházkou funguje velice dobře a neexistuje snad nic, co by neuměl zařídit. Na dotazy a poptávky odpovídá vždy obratem a komunikace s ním je moc příjemná.“

Jana Slavíčková, Event Coordinator, Chateau Mcely

„S panem Petrem Procházkou spolupracujeme skoro 20 let a považujeme jej za součást našeho týmu. Spolupráce je vždy velice přátelská, profesionální a příjemná. Velmi si vážíme toho, že se na Petra můžeme zcela spolehnout, víme, že nám vždy zajistí optimální řešení dle našich požadavků a možností. Těšíme se na další společné akce. Moc děkujeme.“

Diana Šegedinová
Managing Director, MONDIAL, spol. s.r.o.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Odpovídáme do 24 hodin
poptávkový formulář
Copyright © 2024
P&P art production Petr Procházka
bars