Umělecká agentura Petr Procházka
...program na míru vaší akce
MENU
poptávkový formulář
 – odpovídáme do 24 hodin
|
TEL: 603 463 727
|
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Domů > Umělci > Programy > Retrospektivní módní přehlídka

Programová abeceda

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

Retrospektivní módní přehlídka

Máme pro Vás unikátní a jedinečnou NOVINKU „Retrospektivní taneční módní přehlídku“ !!!
V ojedinělém programu Vám krásné modelky-tanečnice předvedou báječnou a originální show.
Taneční přehlídkA ve stylech 70., 80., 90.let a roku 2000.

70.léta
Ten kdo tenkrát v 70. letech neovládl jehlu, háček nebo pletací jehlice, jako by nebyl. Ty nejluxusnější a žhavé kousky, jež na nás pyšně hleděly ze stránek pracně sehnaných zahraničních Burd, se stávaly inspirací pro tisíce českých žen.

80.léta
Módní mola i ulice zaplavil kýč a nevkus, bylo to znamení, že osmdesátá léta právě zaútočila na dámské šatníky v plné síle . Móda 80. let přinesla zajímavé prvky vycházející z japonských tradic a s nimi dorazila touha míchat oděvy odlišných stylů i barev, tento styl se vyznačoval přeblýskaností, fosforeskující barvitostí a mohutnými všudypřítomnými vycpávkami.

90.léta
Na první pohled se může zdát, že 90. léta už nemají v módě co nabídnout. Žádný styl nebyl dominantní. V nedohlednu byl i jasný charakteristický prvek. 90. léta přinesla mnohoznačnost a nejednotnost. Vlivů a podnětů přicházelo do módy tolik, že se zvýšil zájem o módní návrháře co ohromí, oslní a šokují, ale hlavně se zrodil kult topmodelek.

Rok 2000
Vycpaným ramenům odzvonilo a je tu rok 2000. Móda uplynulých 10ti let, která se vyznačovala především pohodlností, smyslem pro střih a materiál.

Retrospektivní taneční přehlídka je možná v těchto variantách:4 tanečnice/modelky + model nebo 8 tanečnic/modelek + model

GALERIE

TECHNICKÉ PODMÍNKY:

•kvalitní ozvučení a osvětlení produkce •taneční prostor dle počtu tanečníků, orientační minimum cca 6x4m •vhodný povrch tanečního prostoru •vytápěná šatna či odpovídající prostor pro převlečení a rozcvičení (zrcadlo, štendry, židle) •občerstvení pro účinkující
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

INFORMUJTE SE nebo POPTEJTE prostřednictvím poptávkového formuláře

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Odpovídáme do 24 hodin
Copyright © 2024
P&P art production Petr Procházka
bars