Umělecká agentura Petr Procházka
...program na míru vaší akce
MENU
poptávkový formulář
 – odpovídáme do 24 hodin
|
TEL: 603 463 727
|
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Domů > Umělci > Hudba > Party Leaders

Programová abeceda

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

Party Leaders

Jsme PartyLeaders, neboli rozjížděči mejdanu. Jsme kapela s mnohaletou praxí v oboru a kvalifikovaná hudební síla! Na scéně od roku 2000. Svěřte zábavu na večírku do našich rukou. Baví nás stylová převtělení. Náš repertoár v tomto ohledu téměř nezná mezí. Velký Gatsbyho styl 30. let? Rock'n'Rollová show 50. let? Hippie Flower Music let 60.? Funky Disco Party 70. - 80. let? Pop Rock let 90.? Současná taneční popina? Filmový večírek? Námořnickej bál? Všude jsme jako doma! Včetně kostýmů.

Kapela na ples

Začneme od těch jednodušších společenských tanců, zahrajeme mazurku, waltz, valčík, polku, slow-fox a blues. Pak se trochu podíváme do Latinské Ameriky a spustíme rumbu, cha-chu, sambu a jive. Pro fajnšmekry zařadíme třeba i argentinské tango. A na konec přejdeme k současné taneční hudbě, aby si na parketu mohl zařádit úplně každý. I ten, kdo místo do tanečních chodil za (taneční) školu. Vaše srdce bude plesat ještě týden po plese!

Hudba na svatbu

Svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků v lidském životě, který by se v ideálním případě neměl opakovat, a proto by i Váš svatební den měl být něčím neopakovatelný. Bavit by se měl každý – od prarodičů až po Vaše kamarády a jejich malé ratolesti. A právě o to se Vám chceme a dokážeme postarat. Kompletně! Hudba k obřadu, píseň na přání k prvnímu novomanželskému tanci, tancovačka s živou kapelou a nakonec s DJ Bedřichem!

Narozeniny

Čas od času je třeba oslavit nějaké výročí, uspořádat grandiózní večírek, svolat rodinnou sešlost, pozvat přátele a společně se zaradovat. Kapela může být při takové příležitosti skvělým darem oslavenci, stejně jako se oslavenec může blýsknout dokonale pojatou a zorganizovanou narozeninovou oslavou před gratulanty. Dobrá živá hudba je základním kamenem každého velkolepého večírku.

Ostatní

Rádi hrajeme i na akcích pro širokou veřejnost – městských slavnostech, festivalech, poutích a dětských dnech. Svého času jsme jakožto kapela Bůhví s celebritou v našem středu objeli takových událostí nespočet. S velkým pódiem a plným náměstím si umíme poradit stejně jako s komorní atmosférou. Největší výzvou je pro nás ovšem dětské publikum. Tam se nedá ošidit zhola nic.

Mrkněte na naše video...

Stáhnout naše promo video

GALERIE

TECHNICKÉ PODMÍNKY:

Ozvučení a osvětlení si obvykle zajišťujeme svépomocí, jelikož koncertní zvuková aparatura se zvukařem, který by ji obsluhoval, bývá k dispozici zřídkakde. Máte-li však takovou možnost, rádi ji využijeme. Jinak, jelikož ze zkušenosti víme, že kapela na svatební oslavu nemá být příliš hlučná, necháme bicí soupravu hrát akusticky bez ozvučení. Všechny ostatní nástroje se bicím hlasitostí ze svých vlastních zesilovačů přizpůsobí a k nazvučení tak zbývají pouze zpěvy, jejichž přiměřenou hlasitost si dokážeme ohlídat sami. Ušetříme tak peníze za práci zvukového inženýra a ozvučení Vám můžeme nabídnout pouze za cenu, kterou nás stojí pronájem aparatury. Pokud byste nás chtěli mít nazvučené v té nejlepší koncertní kvalitě, mile rádi s sebou vezmeme i našeho oblíbeného mistra zvuku. Taková varianta je sice dražší, bezesporu však nejlepší.

NÁŠ REPERTOÁR:

zobrazit / ulož
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

INFORMUJTE SE nebo POPTEJTE prostřednictvím poptávkového formuláře

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Odpovídáme do 24 hodin
Copyright © 2024
P&P art production Petr Procházka
bars