Umělecká agentura Petr Procházka
...program na míru vaší akce
MENU
poptávkový formulář
 – odpovídáme do 24 hodin
|
TEL: 603 463 727
|
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Domů > Umělci > Pro děti > Magická Show

Programová abeceda

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

Magická Show

Všeobecná magie
kouzla s nejrůznějšími předměty, jako jsou šátky, provazy, láhve, kouzelnické hůlky, sklenice,vypůjčené předměty (např. prsteny, části oděvu), ale také bílé hrdličky či holubice, králíci, ….

Mikromagie
kouzelník se pohybuje mezi hosty a předvádí triky přímo u stolu, kde hosté sedí, nebo předvádi ve stoje pro malé skupinky diváků v jejich bezprostřední blízkosti. Jde o kouzla např. s vypůjčenými předměty (prsteny, mincemi), ale také s kartami, náprstky, provázky.

Iluze
jedná se o velká jevištní či salónní kouzla, některá kouzelník předvádí s partnerkou. Ato kouzla jsou většinou náročná na prostor, ale mají tu výhodu, že se dají předvádět ve velkých sálech či na otevřených prostranstvích, kde je hodně diváků, neboť jsou dobře viditelná na velkou vzdálenost.

Komická magie
triky, při kterých se zasmějete. Divák se nesmí divit, když mu při triku MNOŽENÍ PENĚZ mince přibývají záhadně v dlani, nebo když mu při triku REX záhadně zmizí snubní prsten. Dámy jistě prominou, když při představení přijdou o část spodního prádla…

Kouzla pro děti
Dětské programy s veselými triky, které jsou interaktivní. Děti se tak do čarování přímo zapojí a stávají se součástí kouzelnického představení. Diváci prožívají pohádkové příběhy plné kouzel, nechybějí ani zvířátka. písničky, balonky, soutěže,….

Speciální kostýmovaná vystoupení
programy ve speciálních kostýmech, např. v gotickém kostýmu ČARODĚJE MERLINA či v renesančním kostýmu (tato vystoupení jsou vhodná zejména na hradní či městské slavnosti).

Klaunská vystoupení
kostýmovaná klaunská show s veselými triky pro děti. Nechybějí ani písničky, balonky, soutěže,….

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

INFORMUJTE SE nebo POPTEJTE prostřednictvím poptávkového formuláře

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Odpovídáme do 24 hodin
Copyright © 2024
P&P art production Petr Procházka
bars