Umělecká agentura Petr Procházka
...program na míru vaší akce
MENU
poptávkový formulář
 – odpovídáme do 24 hodin
|
TEL: 603 463 727
|
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Domů > Umělci > Hudba > Hejč Michael

Programová abeceda

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

Hejč Michael

Michael se narodil 10. Ledna 1983 v Praze. Od roku 1988 začal aktivne studovat hru na housle. Navštěvoval Základní uměleckou školu, kdy se v průběhu studia (v roce 1992) zúčastnil celostátní houslové soutěze, na které získal 3. místo. Přitom take několikrát vystupoval v Rakousku. V roce 1998 byl přijat na pražskou konzervatoř s klasickou hrou na housle, kde mu ještě kromě houslí přibyla hra na klárinet, klavír a flétnu.
O pět let později se zúčastnil mezinárodní soutěže Yamaha 2003, kde se umístil na 1. Místě v oboru houslí a tentýž rok úspěšně odmaturoval. Ve studiu pokračoval na Vyšší odborné škole hudební a diplomovou práci věnoval houslistce Vanesse Mae.
V roce 2001 se seznamuje i s jiným žánrem než je klasický a začíná se věnovat také hudbě popularní. Prvním popudem se pro něj stává společný duet s tureckou zpevačkou Asli. Následuje spolupráce s Richardem Pachmanem na jeho albech a poté i společné absolvovaní vánočního turné 2003 a multimediálnich koncertů v klubu Lávka a na Křižíkově fontáně.
V letech 2004 a 2005 měl společné turné po Bulharsku s Petrou Janů, Martinem Maxou, Laďou Kerndlem, Terezou Kerndlovou a Jarkem Šimkem. O dva roky později hostoval na CD Hynka Tomma „To jsem já“, kde vytvořili několik duetů. Michael také vystupoval s Michaelem Burianem, Viktorem Dykem, americkou rockopera zpevačkou Eyedelism, Zuzou Novou a Vladimírem Hronem. Mimo jiné Michael patři mezi ikony česke módy. V roce 2007 získal Oscara Melnice módy. Na konci roku 2007 vyšlo jeho debutové album pod názvem „Hejčkání“.
V roce 2008 dvakrát uspěšně zahrál pro 18 000 divaků v pražské O2 Aréně a to na Sensation White party a na koncertu Paul van Dyka a tím se stal historicky prvním houslistou na světě, který na takových akcích učinkoval.
Na začátku roku 2009 během spolupráce s předním českým DJ Michaelem Burianem vyšla zremixovaná skladba Vltava, která se posléze stala hitem no. 1 nejen v českých, ale i zahraničních klubech a radiích. V červnu téhož roku měl tu čest vystoupit na prknech Národního divadla v Praze.
V roce 2010 měl turné nejúspěšnějši tanečni párty v České republice "MeccaMix Tour 2010". Téhož roku začal aktivně spolupracovat s charitativní organizací UNICEF.
V květnu 2011 se zúčastnil v Petrohradu Mezinárodního festivalu,, Baltská fregata " ,kde získal hlavní cenu Gran prix a stal se Laureátem Ruské federace.
V roce 2012 se Michael začal věnovat i trochu odlišným oborům a to hereckým a moderátorským..V dubnu natočil svůj první večerní film s názvem American dream který už teď má jasné své výslunní na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Od května se stal moderátorem svého pořadu na All TV, kde spovídá známé lidi jak ze showbussinesu tak z politického dění.
V současné době se Michael intenzívně věnuje přípravě nového tanečního alba a natáčení svého lifestylového pořadu pro All Television…

Mrkněte na naše video...

GALERIE

TECHNICKÉ PODMÍNKY:

Požadavky na vystoupení Michaela Hejče - uzamykatelná šatna se zrcadlem, přístupná alespoň dvě hodiny před vystoupením - zvuková zkouška, nejpozději hodinu před vystoupením - přítomnost zvukového technika - cd přehráváč + mixážní pult s jedním vstupy ( kanony, či velké jacky) - Michael Hejč používá bezdrátové přijímače a hraje na nástroj Yamaha - vše lze po dohodě přizpůsobit
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

INFORMUJTE SE nebo POPTEJTE prostřednictvím poptávkového formuláře

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Odpovídáme do 24 hodin
Copyright © 2024
P&P art production Petr Procházka
bars