Umělecká agentura Petr Procházka
...program na míru vaší akce
MENU
poptávkový formulář
 – odpovídáme do 24 hodin
|
TEL: 603 463 727
|
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Domů > Umělci > Programy > Filmový večer

Programová abeceda

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

Filmový večer

Pro zpestření a doplnění Vašeho večera s filmovou tématikou nabízíme několik zajímavých předtančení na motivy těch největších filmových trháků:

Bond Girls 007
Tak jako Bond Girls jsou zcela nezbytnou součástí úspěchu filmů s Jamesem Bondem, tak i choreografie v podání našich tanečnic je zárukou spokojeného klienta. Vystoupení nabízíme ve dvou kostýmových variantách – bílo/černá nebo zlatá. Při vystoupení lze také použít speciální DVD projekci klipu na téma Jamese Bonda na plátno/plazmové TV apod.

Hříšný tanec
Strhující podívaná na předtančení našich profesionálních tanečníků. Nádherná choreografie na píseň The time of my life z nesmrtelného filmu Hříšný tanec.

Sestra v akci
Nejnovější, velice vtipná choreografie Sestra v akci, dle námětu stejnojmenného filmu. Tanečnice v závěru předtančení odhazují kostýmy a tančí pouze v negližé.

Flash Dance
Chytlavá hudba, perfektní taneční provedení a jedinečný zážitek- to vše v sobě spojuje sólové předtančení inspirované najslavnějším tanečním filmem všech dob. Flashdance!

Láska nebeská
Předtančení na motiv jednoho z nejromantičtějších filmů s vánoční tématikou Láska nebeská. Sexy vánoční tanečnice svým vystoupením, inspirovaným nejznámější scénou z tohoto filmu, navodí tu správnou atmosféru pro Váš vánoční nebo filmový večírek.

Horečka sobotní noci
Živé a energické předtančení na hudbu z legendárního filmu s Johnem Travoltou je to pravé oživení Vašeho večírku nebo společenské akce. Tato sexy taneční choreografie je naší HORKOU NOVINKOU!

Moulin Rouge
Svůdné a krásné tanečnice v provokativních kostýmech tančí ve stylu pařížského Moulin Rouge na mix hudby ze stejnojmeného filmu.

Předtančení trvají od 2 do 4 minut.
Počet tanečnic na přání klienta. Doporučujeme předtančení se 4-6 tanečnicemi, možné je ale zajistit až 8 či 10 tanečnic.

Mrkněte na naše video...

Stáhnout naše promo video

GALERIE

TECHNICKÉ PODMÍNKY:

•kvalitní ozvučení a osvětlení produkce •taneční prostor dle počtu tanečníků, orientační minimum cca 6x4m •vhodný povrch tanečního prostoru •vytápěná šatna či odpovídající prostor pro převlečení a rozcvičení (zrcadlo, štendry, židle) •občerstvení pro účinkující
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

INFORMUJTE SE nebo POPTEJTE prostřednictvím poptávkového formuláře

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Odpovídáme do 24 hodin
Copyright © 2024
P&P art production Petr Procházka
bars