Umělecká agentura Petr Procházka
...program na míru vaší akce
MENU
poptávkový formulář
 – odpovídáme do 24 hodin
|
TEL: 603 463 727
|
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Domů > Umělci > Hudba > Country Sisters

Programová abeceda

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

Country Sisters

Country Sisters je kvinteto temperamentních zpěvaček, muzikantek a tanečnic, které vytvořilo formaci plně ovládající nejen jeviště, ale i pozornost hlediště.

Každá z hudebnic ovládá minimálně dva hudební nástroje, jsou nadané nejen po stránce hudební ale i taneční. Zpěv v angličtině a ovládnutí jednoho světového jazyka je samozřejmě podmínkou.

Skupina má za sebou víc jak čtyři tisíce koncertů v 30 ti různých zemích Evropy,  v poslední době i v zámoří a v exotických krajích. Z dřívějších zájezdů byly velmi atraktivní výjezdy do Singapuru a Austrálie, kde děvčata dostala nabídku na  účinkování na největším Australském Country Festivalu v Tamworth.

V Evropské části také stojí za zmínku koncertování v tak zajímavých místech jako je Grónsko, Faerské ostrovy nebo Island.

Samozřejmě, že nejfrekventovanější jeviště pro Country Sisters jsou evropská . Švýcarsko, Francie, Dánsko, Německo, Holndsko, Finsko, Norsko a další země v Evropě již mnohokrát měly příležitost Country Sisters na svých festivalech přivítat a pravidelně se do těchto zemí skupina vrací. Není vůbec výjimkou, že na některé festivaly (Albisquetli Zurich, Trucker Fest Interlaken) se skupina vrací každým rokem pravidelně již více než patnáct let.

 Skupina používá při svých živých vystoupeních bezdrátový systém na mikrofony i nástroje což umožní všem členkám vstupovat do hlediště a  přiblížit se tak  publiku, které  reaguje velmi příznivě a úžasně spolupracuje.

V jejich repertoáru figurují vedle klasické country, tradicionálů a evergreenů i moderní hity country music a své místo v něm má také bluegrass, gospel, cajun a v neposlední řadě i rock’n’roll.

Mrkněte na naše video...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

INFORMUJTE SE nebo POPTEJTE prostřednictvím poptávkového formuláře

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Odpovídáme do 24 hodin
Copyright © 2024
P&P art production Petr Procházka
bars