Umělecká agentura Petr Procházka
...program na míru vaší akce
MENU
poptávkový formulář
 – odpovídáme do 24 hodin
|
TEL: 603 463 727
|
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Domů > Umělci > Pro děti > Brouhádka

Programová abeceda

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

Brouhádka

Co se všechno může stát ve světě broučků, když se na paloučku potkají brouk SVALÍK, brouk ŠKODÍK, BERUŠKA a ještě k tomu najdou ubrečenou mravenčí kuklu. O tom se mohou děti, ale nejenom děti, dozvědět v pohádce „BROUHÁDCE".

Tato dětská klauniáda je postavena na prvcích klasického herectví, pantomimy, žonglování v přímém kontaktu herců s dětmi. Scénu tvoří obří model dětské stavebnice, která umožňuje stavět jednoduché  objekty. Pohádka je určena pro děti od 3 let.

GALERIE

TECHNICKÉ PODMÍNKY:

Jeviště: rozměry 6 x 5 m Světla: základní divadelní vybavení, světelné filtry oranžové a modré Zvuk: lx CD přehrávač + základní ozvučení sálu Herecké zázemí: uzamykatelná šatna, sociální zařízení Čas potřebný k přípravě a úklidu jeviště: Před představením cca 2 hodiny. Pro druhé následující představení cca 45 minut. Vyklizení jeviště po představení trvá cca 1,30 hodinu. Délka představení: 55 minut bez přestávky Objem rekvizit: 3 m3 Počet účinkujících: 3 herci + 1zvukař Scéna pro osvětlovače: základní nasvícení „kuchyň" + slunce
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

INFORMUJTE SE nebo POPTEJTE prostřednictvím poptávkového formuláře

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Odpovídáme do 24 hodin
Copyright © 2024
P&P art production Petr Procházka
bars