Umělecká agentura Petr Procházka
...program na míru vaší akce
MENU
poptávkový formulář
 – odpovídáme do 24 hodin
|
TEL: 603 463 727
|
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Domů > Umělci > Baviči & Moderátoři > Bosák Jaromír

Programová abeceda

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

Bosák Jaromír

Moderátor,sportovní komentátor a novinář

Mládí strávil ve Františkových Lázních. V roce 1983 začalo jeho tříleté působení na FF UK - obor čeština, němčina. A co sám o tomto období říká Jaromír? „Tudy cesta fakt nevedla. Pamětníci mi asi potvrdí, že kecy a nesmysly vykládané pedagogy typu soudruhů Bastlové a Rzounka se nedaly poslouchat a tak jsem se dobrovolně vydal vstříc praktickému životu. Ze studenta jsem se přes noc stal kopáčem výkopů, myčem oken, pomocným dělníkem v tiskárně, nakonec referentem v zahraniční redakci ČTK.“

V roce 1988 začal studovat na Fakultě žurnalistiky UK. Už v roce 1990 pracoval pro televizi ARD, v témže roce začal působit i v Rádiu Bonton. O dva roky později se stal členem redakce sportu ČT. V roce 2000-2002 působil jako šéfredaktor redakce sportu. Na tomto postu vydržel necelé tři roky, od té doby je opět spokojeným redaktorem - komentátorem.

Jeho specializací se stal fotbal, v posledních letech také golf. Kromě toho byl moderátorem ranního vysílání, Studia 6, Dobrého rána, spolu s Markem Ebenem moderoval pořad Největší Čech, s Mahulenou Bočanovou Výzvu, s Lucií Výbornou Autoškolu národa, pro ČT24 také Hydepark.Od začátku roku 2011 se střídá s Robertem Zárubou v moderování diskusního pořadu Kamelot.

V roce 2008 se společně s profesionální tanečnicí Evou Krejčířovou zúčastnil třetí řady taneční soutěže Star Dance. Ačkoliv nikdy předtím netancoval,měl vysokou podporu televizního publika a úspěšně absolvoval sedm kol soutěže, skončil tedy na pomyslném třetím místě.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

INFORMUJTE SE nebo POPTEJTE prostřednictvím poptávkového formuláře

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Odpovídáme do 24 hodin
Copyright © 2024
P&P art production Petr Procházka
bars