Umělecká agentura Petr Procházka
...program na míru vaší akce
MENU
poptávkový formulář
 – odpovídáme do 24 hodin
|
TEL: 603 463 727
|
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Domů > Umělci > Programy > Bodypaiting

Programová abeceda

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

Bodypaiting

Bodypainting je vhodným zpestřením každé párty. Lze volit i decentnější bodypainting v plavkách nebo třeba i bodypainting na modelech/mužích, aby si na své přišly i ženy. Bez zajímavosti nejsou ani bodypaintingové hostesky, které jsou překvapujícím doplňkem Vašeho firemního stánku na veletrhu. Modelky mají na sobě vždy alespoň tanga kalhotky. Malování lze udělat s logem firmy nebo ve firemních barvách.

Bodypainting lze provádět na jedné až 10 modelkách zároveň. Důležitý je koncept, jaký zvolíte. Pokud se jedná o krátké zpestření např. plesu, je vhodné malování na jednu modelku v délce cca 15 min. Malování mohou vyzkoušet i hosté akce nebo je možné pomalovat dobrovolníka z publika. Případně je možné udělat několik malovacích vstupů s jednou nebo více modelkami v průběhu večera. Namalované slečny se poté mohou na akci pohybovat, fotit se s hosty atp. Bodypainting lze uspořádat i jako soutěž, jednu modelku pomaluje malířka a další modelky namalují hosté, kteří jsou v týmech nebo samostatně. Poté proběhne vyhodnocení malování a úspěšný malíř nebo tým je oceněn.

Facepaintng pro děti - malování dětských tvářiček patří již neodmyslitelně ke každé dětské oslavě a málokteré dítko si svojí párty dovede představit bez facepaintingu. Malování probíhá velice rychle, 2-5 minut jeden obličej.

GALERIE

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

INFORMUJTE SE nebo POPTEJTE prostřednictvím poptávkového formuláře

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Odpovídáme do 24 hodin
Copyright © 2024
P&P art production Petr Procházka
bars