Umělecká agentura Petr Procházka
...program na míru vaší akce
MENU
poptávkový formulář
 – odpovídáme do 24 hodin
|
TEL: 603 463 727
|
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Domů > Umělci > Pro děti > A bude legrace

Programová abeceda

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

A bude legrace

A BUDE LEGRACE -  kontaktní představení pro děti, ve kterém uvidíte oblíbeného televizního komika

VÁCLAVA UPÍRA KREJČÍHO

Pořad, je plný scének, legrácek, písniček… Ale hlavně motivací, aby děti více komunikovali, než aby byly pasivními diváky. Představení pobaví nejen děti, ale i celou rodinu.

Představení… je vhodné hlavně pro venkovní akce /takzvané průchoďáky – kde lidé procházejí a musí je to zaujmout/

Skládá se s etud – scének – Je možné toto představení díky tomu, že jsou to scénky rozdělit i do různých vstupů, ale to záleží na domluvě s pořadatelem. Já to nepreferuji !

Pro představu etudy - scénky:

Balónek - Jak u etudy „Balónek“… Upír dělá hloupého, že něco našel a neví co to je… Děti mu napovídají že balónek on jim nevěří, protože balónky jsou kulatý a tohle je šlupička… Potom mu všichni v sále napovídají co má dělat a on si to pořád plete… Děti mu pomáhají i nafukovat, ale stále se nedaří, až se podaří.

Slepička - Podobně je tomu i u cirkusové pohádky „Slepička Slepína“, která od dětí odkoukala, že se vždy před spaním svlékají a oblékají do pyžama. Slepička se začala před spaním rozlepovat, hlavu, křídla, nohy ale do rána zapomněla jak vypadá a teď má Upír jen torzo a děti napovídají co kam patří. Upír se plete a dává slepičce různé hlavy jiných zvířátek, kozoslepice, kravoslepice, beranoslepice, pesoslepice apod. Nakonec vše dobře dopadne a děti jsou pochválené.

Písničky -  s dětmi zpívá písničky, dělá vláček /jde mezi diváky.. a 

Vtipná kaše - další etudou je Vaření vtipné kaše… Protože tím se z našich životů vyhání neviditelní smutňáci, kteří dělají smutek. To se vezme velký hrnec (děti naznačují) a měchačkokvrdlačku, do hrnce se dávají různé věci i legrační, např. sluníčko, štípaná pusa, kytička pro hodné lidi, legrační obrázek, Bolka Polívku, atd. Stále se musí míchat, aby se to nepřipálilo, protože to smutňákům chutná. Na závěr ochutnáme, a když jsme dobře vařili, tak se všichni zasmějeme. Děti se vždy smějí a pak zavládne všude dobrá nálada.

Soutěž – CarůsoDoremiŠou.. na jeviště pozve několik děti a vyřazováním… se dojde až k vítězi… Kdo si nevzpomene na písničku, která ještě nezazněla vypadává ze hry…

+ na požádání možné další soutěže atd.    

P.S. pozor nemusí všechny etudy zaznít v představení… je to pouze na repertoáru…

 

GALERIE

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

KATEGORIE

INFORMUJTE SE nebo POPTEJTE prostřednictvím poptávkového formuláře

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Odpovídáme do 24 hodin
Copyright © 2024
P&P art production Petr Procházka
bars