P&P art production
Petr Procházka
tel.: 603 463 727
email: info@kultura-hudba.cz
zpět na seznam

KEJKLÍŘ VÍTEK

Jeden kumštýř - mnoho představení.

Nemusíte zvát mnoho umělců, Vítek toho zvládne spoustu sám.
- veselá žonglérská představení
- netradiční představení na chůdách
- fireshow
- SVĚTELNÉ ŽONGLOVÁNÍ (MOŽNO DĚLAT I TAM, KDE NENÍ PŘÍPUSTNÝ OHEŇ)
- moderátorování na chůdách i bez
A to vše se stoprocentní profesionalitou a spolehlivostí.
Anglicky, německy, rusky a samozřejmě česky.

Žonglování s noži
Vítkovo nejefektnější žonglérské představení. Žonglování s noži na vrcholu žebříku, sekání jablek za letu, pojídání jablek během žonglování. Vítek vždy přesně reaguje na náladu obecenstva a vystihne míru drzosti, která pobaví a šokuje, ale neurazí. Vtáhne do hry každé publikum – i to zdánlivě nejméně přístupné.

Žonglérská omeleta
Nadčasové, veselé, dětem i dospělým přístupné představení uvařené dle klasického komediantského receptu. Obsahuje technicky náročné žonglování s jedním až pěti míčky a závěrečné žonglování s vajíčkem, pochodní a pánvičkou. Diváci se mohou a nemusí zapojit do děje – volba je na nich. Všichni ale odcházejí veselí a plni dobré nálady.

Žonglování pro děti
Vystoupení připravené na míru pro ty nejmenší děti je plné laskavého humoru, optimistické nálady a barevných míčků. Hvězdou představení je žonglující Pták – rošťácký maňásek, který dělá všechno možné, jen ne to, co má. A děti ho za to milují. Něco takového Vaše děti ještě neviděly. Pobavíte se ale i vy dospělí.

 

Kejklířská vystoupení je možno předvádět prakticky kdekoli. Pro větší publikum je vhodná aparatura s možností připojení hlavového mikrofonu. Pro žonglování na štaflích je nutná výška stropu 7m.

 
Poptat umělce
Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Text:

Kontr. otázka: 5 + 6 je: