P&P art production
Petr Procházka
tel.: 603 463 727
email: info@kultura-hudba.cz
zpět na seznam

VELKOPOPOVICKÁ KOZLOVKA

Velkopopovická kozlovka se dočasně jmenovala "Kozlofka". Po znovuzrození zůstala věrná svému osvědčenému stylu netradiční skorodechovky a odehrála spoustu koncertů a jiných akcí po celých Čechách a na Slovensku, no a ráda zavítá všude tam, kde mají rádi kombinaci tradiční i netradiční dechovky okořeněné swingem, charlestonem, operetou, chansonem a třeba i rokenrolem, kde mají rádi legrační texty a typické kozlovské písničky. Koncertní program -"Kozlovka 2010"- je určený pro kulturní domy, divadla, náměstí a pod. Kapela v něm nezapomíná ani na velikány jako jsou např. Elvis Presley, Edith Piaf, Bill Haley. Tato show je komponovaná, provázena mluveným slovem a veselými scénkami. Není to ryze dechovkový koncert, přátelé dechovky si ovšem určitě přijdou na své a je určen divákům různého věku. Kozlovka často spoluúčinkuje na různých zábavách, podnikových akcích, výročích města, či obce, vinařských oslavách atd. a svým hraním obveseluje též lázeňské hosty ve městech Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Konstantinovy Lázně, Karlovy Vary.
V předvánočním období Kozlovka vystupuje s pořadem "Vánoce s Kozlovkou".
Kozlofce se ovšem osvědčil i program, který je pro změnu ryze dechovkový, určený pro střední a starší generaci, nebo tancovačka pro seniory.

Obsazení:
Marčelína - Marcela Repková / zpěv / dodavatelka úsměvů a také pečiva z vlastní pekárny // J.Dodo Slávik / kapelník / zpěv, kytara, banjo, valič "basedodovek". ( také člen divadla Andromeda a hudební komedie Růže z Argentiny ), // Pepa Hurikán - Josef Krucký / alt - sax, klarinet /, sborový a sólový zpěv , donašeč "Jobových zvěstí", seznamující se pod značkou "sax & sex". . // Střapula - Jiří Kopernický begin_of_the_skype_highlighting end_of_the_skype_highlighting - Koperník ) / bicí / sborový zpěv, odborník pro styk kapely na meziplanetární úrovni.
// Bráník - Jan Janda / tenor - sax.. klarinet / sborový zpěv, tiskový mluvčí kapely // Čágy - Jan Šesták / lesní roh / sborový zpěv, referent pro styk s pořadatelkami // Rudy - Ruda Jančár / tuba, baskytara / zástupce pro alimentační povinnosti. ( Pozor! Pouze teoreticky ) //
Kiki - Jan Hykrda / trumpeta / sborový zpěv, kapelový psycholog // Jaroušek - Jaroslav Filípek / trumpeta / sborový zpěv, zástupce kapelového psychologa.

 
Repertoár

Na jevišti 230 V, 3 židle, místní osvětlení, šatna, pokud možno, raději dvě, místní zvuková aparatura s cca 10-ti miktofony a zvukařem, v uzavřených sálech není podmínkou, kapela může přivézt aparaturu svoji.

 
Poptat umělce
Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Text:

Kontr. otázka: 5 + 6 je: