P&P art production
Petr Procházka
tel.: 603 463 727
email: info@kultura-hudba.cz
zpět na seznam

RETROSPEKTIVNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

Máme pro Vás unikátní a jedinečnou NOVINKU „Retrospektivní taneční módní přehlídku“ !!!
V ojedinělém programu Vám krásné modelky-tanečnice předvedou báječnou a originální show.
Taneční přehlídkA ve stylech 70., 80., 90.let a roku 2000.

70.léta
Ten kdo tenkrát v 70. letech neovládl jehlu, háček nebo pletací jehlice, jako by nebyl. Ty nejluxusnější a žhavé kousky, jež na nás pyšně hleděly ze stránek pracně sehnaných zahraničních Burd, se stávaly inspirací pro tisíce českých žen.

80.léta
Módní mola i ulice zaplavil kýč a nevkus, bylo to znamení, že osmdesátá léta právě zaútočila na dámské šatníky v plné síle . Móda 80. let přinesla zajímavé prvky vycházející z japonských tradic a s nimi dorazila touha míchat oděvy odlišných stylů i barev, tento styl se vyznačoval přeblýskaností, fosforeskující barvitostí a mohutnými všudypřítomnými vycpávkami.

90.léta
Na první pohled se může zdát, že 90. léta už nemají v módě co nabídnout. Žádný styl nebyl dominantní. V nedohlednu byl i jasný charakteristický prvek. 90. léta přinesla mnohoznačnost a nejednotnost. Vlivů a podnětů přicházelo do módy tolik, že se zvýšil zájem o módní návrháře co ohromí, oslní a šokují, ale hlavně se zrodil kult topmodelek.

Rok 2000
Vycpaným ramenům odzvonilo a je tu rok 2000. Móda uplynulých 10ti let, která se vyznačovala především pohodlností, smyslem pro střih a materiál.

Retrospektivní taneční přehlídka je možná v těchto variantách:4 tanečnice/modelky + model nebo 8 tanečnic/modelek + model

 

•kvalitní ozvučení a osvětlení produkce •taneční prostor dle počtu tanečníků, orientační minimum cca 6x4m •vhodný povrch tanečního prostoru •vytápěná šatna či odpovídající prostor pro převlečení a rozcvičení (zrcadlo, štendry, židle) •občerstvení pro účinkující

 
Poptat umělce
Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Text:

Kontr. otázka: 5 + 6 je: