P&P art production
Petr Procházka
tel.: 603 463 727
email: info@kultura-hudba.cz
zpět na seznam

LAS VEGAS

Skupina LAS VEGAS vznikla v roce 1992. Následujících sedm let vystupovala se svým hudebním programem téměř po celé západní Evropě. Zde načerpala mnoho důležitých informací a zkušeností, se kterými se v roce 1999 vrátila zpět do České republiky a díky nimž skupina v roce 1999 vytvořila program nazvaný HUDEBNÍ KOSTÝMOVÁ SHOW.
Hudební kostýmová show je založena na zpěvu všech čtyř členů skupiny. Spočívá v bohatosti kostýmů, které jsou připraveny zvlášť pro každou skladbu a do kterých se během vystoupení interpreti převlékají. Tím se produkce stává nejen hudebně, ale i vizuálně pestrou a především pro diváky zábavnou. Všechna vystoupení probíhají s mírnou nadsázkou, lehkou parodií a hlavním cílem pobavit posluchače a diváky. Nutno podotknout, že celé vystoupení probíhá živě bez playbacků či half-playbacků.
Skupina LAS VEGAS také nabízí skutečně pestrý repertoár skladeb. V programu vystupují hvězdy světové i naší populární a rockové scény (viz program). Celá produkce je koncipována jak k tanci, tak pro koncertní podívanou. HUDEBNÍ KOSTÝMOVÁ SHOW je žádaná pro široké spektrum kulturních akcí (městské slavnosti, sportovní akce, pivní slavnosti, firemní akce (večírky), nejrůznější srazy, VIP party). Díky dlouholeté zkušenosti s taneční hudbou disponuje skupina i tanečním repertoárem, který uplatňuje v období plesové sezóny na desítkách společenských akcí. Tradičně si kapelu LAS VEGAS zvou na Staroměstské náměstí při příležitosti nejrůznějších významných událostí např. k vítání českých zlatých hokejistů v roce 2005 a 2010 aj.
Naše účinkování v TV:
Velmi příjemnou zkušenost pro nás představovala několikaletá spolupráce s Petrem Novotným a vystupování v jeho zábavném pořadu Dobroty. Na TV Nova jsme dále účinkovali v zábavných pořadech GO GO show a Tenkrát na Východě. Skvěle pak podstatu HUDEBNÍ KOSTÝMOVÉ SHOW vystihlo účinkování v Silvestrovském vysílání pořadu Vojty Bernatského a Petra Svěceného Svět rekordů a kuriozit.
Na Slovensku jsme vystoupili v oblíbeném pořadu SENZI-SENZUS vysílaném na TV Markíza

 
Repertoár

Inputlist El. bicí 2x line a ozvučení Hihat Mikrofony: 4ks na stojanech plus zapojení jednoho hlavového mikrofonu ( máme vlastní) pro bubeníka. Basskytara 1x line Kytara 1x line Keyboard 4x line 4x monitor ( 3 cesty)

 
Poptat umělce
Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Text:

Kontr. otázka: 5 + 6 je: