P&P art production
Petr Procházka
tel.: 603 463 727
email: info@kultura-hudba.cz
zpět na seznam

MAGIC DUO

Naše kouzelnická vystoupení jsou vhodným doplňkem u příležitosti svateb, křtin, narozenin, rodinných oslav, firemních, či jiných prezentací, rautů, banketů, plesů, maturitních plesů, módních přehlídek, sportovních akcí, poutí, městských slavností, diskoték, dětských dnů, silvestrů a dalších akcí. Spolupracujeme s módní návrhářkou Jiřinou Tauchmanovou, poradensky jsme se podíleli na nastudování role kouzelnice Charlotty, kterou ztvárnila pro hru Višňový sad (Divadlo Pod Palmovkou, Praha - rok 2005) Kateřina Macháčková.
Radek - herecká role kouzelníka ve filmu "DOBLBA !" (režie Petr Vachler - rok 2005).
Pro děti nabízíme vystoupení kouzelníka s klaunem, kdy kouzelník kouzlí za aktivní asistence dětí a klaun jeho vystoupení vtipně doprovází a dává dětem za odměnu zvířátka a čelenky z tvarovacích balónků. Tento program byl v roce 2008 oceněn na Mistrovství České republiky v moderní magii bronzovou medailí.
Zajistíme také dvouhodinové odpoledne pro děti, plné kouzel, soutěží a her.
Pro mikulášské besídky nabízíme vystoupení kouzelníka s klaunem a poté čerta s Mikulášem.
Pro dospělé nabízíme kromě velkých iluzí také speciální program pro uzavřenou společnost, kdy jsou i někteří z diváků zapojeni do programu ( 10-30 minut ).
Na plesy a podobné akce je velmi vhodný program "Všeobecná magie", kdy DUO RADEK a SIMONA objeví a poté nechá zmizet 9 živých hrdliček. S tímto programem získalo kouzelnické duo v roce 2000 a 2008 bronzovou medaili na Mistrovství České republiky v moderní magii.
Na prezentační akci Vaší firmy lze po dohodě zakomponovat do kouzelnického programu prezentaci firemních výrobků, loga, či jinak propagovat Vaši společnost.

 

šatna, připojení k el. proudu, zvukovou aparaturu máme vlastní

 
Poptat umělce
Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Text:

Kontr. otázka: 5 + 6 je: