P&P art production
Petr Procházka
tel.: 603 463 727
email: info@kultura-hudba.cz
zpět na seznam

DIVADLO ANDROMEDA

Divadlo Andromeda - Praha je profesionální autorský soubor: Andrea Sousedíková a J.Dodo Slávik, ( též zpěvák a kapelník Velkopopovické kozlovky
Režii pohádek a texty písniček má na svědomí Irena Lahodná, písničky J.Dodo Slávik a scénáře A.Sousedíková.
Kromě dětských pořadů v divadle Andromeda hrají Andrea a Dodo i v temperamentní hudební komedii Járy Beneše Ruže z Argentiny, která má za sebou již přes 100 repríz po celé republice a hraje se dál. Pohádky Divadla Andromeda jsou činoherní, veselé a plné písniček. Většina z nich byla oceněna na festivalu Miniteatro Havířov v roce 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 a 2007 za herecký výkon, hudbu, či režii.
Další pořady divadla Andromeda:
Candrbály, Mikulášské merendy, Maškarní karnevaly atd., JSOU VEDENY OD ZAČÁTKU DO KONCE, DĚTI NEMAJÍ ČAS SE NUDIT, NAUČÍ SE RŮZNÉ TANCE A TAKÉ SI ZASOUTĚŽÍ ( NEJEDNÁ SE O DISKOTÉKU, ALE O ŽIVÉ ZPÍVÁNÍ ).
Divadlo Andromeda se dostalo do povědomí diváků a pořadatelů v celé republice a jestliže ho ještě neznáte, věříme, že se tak brzy stane.

 
Repertoár

Prostor minimálně 3x4 m, 230V, 1 stůl, 3 židle, šatna, místní osvětlení, ( místní zvuková aparatura, ale není podmínkou )

 
Poptat umělce
Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Text:

Kontr. otázka: 5 + 6 je: