P&P art production
Petr Procházka
tel.: 603 463 727
email: info@kultura-hudba.cz
zpět na seznam

BENDOVÁ ALICE

česká modelka, herečka a moderátorka.

Vystudovala umělecko-průmyslovou školu v Praze.Z počátku se věnovala modelingu a natáčení reklamních spotů. A odtud už byl jen krůček k herectví.

Diváci mohli Alici Bendovou shlédnout v seriálu Bazén nebo v Rodinných poutech. Zahrála si nejen v českých, ale i v zahraničních filmech. Z českých se jedná o Báječná léta pod psa, Hop nebo trop, Sametové vrahy ,Kájinka, Duši jako kaviár a další. V zahraničí měla možnost účinkovat v americkém filmu The Immortal a ve filmu Lovely Bleading , v Německu to byl seriál John Sinclair a film Studená válka. V televizi Prima vystupuje v pořadu Hádej, kdo jsem, v seriálu Velmi křehké vztahy a v televizi Óčko uvádí pořad Trendy face.

Režiséři Alici nabízí většinou role falešných intrikánek, podvodnic a nebezpečných svůdnic a její herecký výkon je jasným důkazem, že Alice je herečkou s velkým H. Své nadání nejvíce předvedla ve filmu Sametoví vrazi. Role Ivety, která bezmezně miluje vůdce podvodníků a vrahů, a to až do smutného konce, kdy se s ním může v zástupu policistů naposledy obejmout, jí byla šitá na míru.

Jako moderátorka se uplatňuje především na firemních a společenských akcích.

 
 
Poptat umělce
Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Text:

Kontr. otázka: 5 + 6 je: