P&P art production
Petr Procházka
tel.: 603 463 727
email: info@kultura-hudba.cz
zpět na seznam

PROCHÁZKA VÍTEK

Trojjazyčný moderátor

Schopen moderovat (téměř) stejně kvalitně v němčině a angličtině jako v rodné češtině. Kromě toho zvládne pár vět v ruštině a po dohodě i v dalších jazycích.

Naprostá připravenost a profesionalita. Ale i odlehčení vtipem. Díky zkušenosti z kontaktního vystupování (hraní na ulici) vytříbený vkus pro náladu a vkus diváků. Pohotovost a schopnost reagovat na nepředvídatelné události. Možnost moderovat ve všech třech jazycích najednou. Možno moderovat i na chůdách nebo moderování zpestřit žonglérskými výstupy.
Mezinárodní zkušenosti více než rok a půl vystupování v Německu, Holandsku a Rakousku, dva měsíce moderování v Dubaji.

Reference:
v zahraničí: Mall of the Emirates (Dubaj), Hannover (DE), München (DE), Vaterstetten (DE), Hameln (DE)
Akce moderované dvoj- a trojjazyčně: Bosch diesel - reprezentační plesy, Isotherm - výročí firmy, Bomar - pravidelné oslavy, krčmy Dětenice a U Krále brabantského (programy pro cizince i v pěti jazycích najednou)

Městské slavnosti: Litoměřice - vinobraní, Jičín- Valdštejnské slavnosti, Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Jabloňany, Folková růže, Praha - Budějovická, Kulaťák, Frýdlant - slavnosti, Nové Hrady, Hračkobraní v Kamenici nad Lipou, Bambiriáda, Bzenec, Mirotice, Sobotka, Rajhrad, ČB - konec prázdnin s Radambukem, Praha Kbely - čarodějnice, Doksy, Polná v plamenech - festival, Jindřichův Hradec - maškarní, hradní slavnosti Zubštejn, Pardubice, Rudolfov

Reprezentační plesy: Bosch diesel, město Jílové u Prahy, Dobrovolní hasiči Vodňany, Isotherm - výročí firmy...

Maturitní plesy: Jindřichův Hradec, České budějovice, Třeboň...

Firemní akce: Česká spořitelna, Waldviertler Sparkasse, Bosch diesel, Black and Decker, Isotherm, Gefco, hotel Clarion - Špindlerův mlýn, Alšova Jihočeská galerie, Zařízení služeb ministerstva vnitra, OC Olympia - Mladá Boleslav, hotel Hrubá skála, hotel Štekl - Hluboká n. Vlt., Böhm, agentura AC a C, , S.N.O.P. - Písek, Top-El, hotel Černigov - Hradec Králové, Hypernova - plesy, JHMD, C.K. Zabloudil...

 

připojení vlastního headsetu ke zvukové aparauře

 
Poptat umělce
Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Text:

Kontr. otázka: 5 + 6 je: