P&P art production
Petr Procházka
tel.: 603 463 727
email: info@kultura-hudba.cz
zpět na seznam

MATTIOLI DAVIDE

DAVIDE zpívá v české Republice již 18let známé italské hity jako
jsou Mamma Maria, Volare, Italiano, Felicita, Piccola e fragile, Sambario... na různých akcích: městské slavnosti, firemní večírky, plesy, dětské dny, svatby, akce pro seniory...

Davide Mattioli, jezdil svou koncertní šňůru nejdříve po Itálii. Jednoho dne si udělal turistický výlet do Čech a už tu zůstal. Po krátké době si začínajícího italského zpěváka všimla Ilona Csáková, která s Davidem natočila duet Giorni di Parole. Po nějaké době se seznámil s Michalem Davidem, kdy ještě s jednou italskou zpěvačkou založili skupinu Damichi, která sklidila u posluchačů obrovský úspěch.

V současné době Davide vystupuje sám. Tento italský zpěvák rozproudí svým šarmem a temperamentem atmosféru v publiku. Jeho muzika je opravdu rytmická, plná energie, proto nevydrží při vystoupení Davida Mattioli nikdo sedět.
Ukázky z vystoupení:
https://www.youtube.com/watch?v=2bHxnISJ6Q4, https://www.youtube.com/watch?v=NmWXxo2eF_w

 

VYSTOUPENÍ: Sólové halfplaybackové vystoupení největších italských hitů: 35-40min. Vystoupení s kapelou cca 50min. program plný italských hitů. Kapela může hrát i celovečerně ( vč. aparatury). Vystoupení jako DUO - Davide + italský kytarista Dario - live zpěv a kytara cca 40min - italských hitů (vč. aparatury).

 
Poptat umělce
Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Text:

Kontr. otázka: 5 + 6 je: