P&P art production
Petr Procházka
tel.: 603 463 727
email: info@kultura-hudba.cz
zpět na seznam

HRON VLÁĎA

Všestranný, jazykově vybavený moderátor, showman, scénárista, textař ale především vynikající zpěvák… Do povědomí televizních diváků se zapsal v roce 2000, kdy představil svoji Abecedu hvězd a stal se nekorunovaným králem hudebních imitátorů. Následoval start několika televizních hudebně – zábavných pořadů, díky nimž získal v průběhu sedmi let čtyři televizní ceny TýTý a několik rozhlasových ocenění. V první dekádě třetího tisíciletí patřily Vladimírovy divadelní recitály mezi nejvíce navštěvované akce Česka. Díky své multifunkčnosti a vynikajícím improvizačním schopnostem patří dodnes mezi vyhledávané moderátory velkých eventů a slavností. Vladimír při živém vystupování dokáže skvěle pobavit a rychle strhnout publikum na svoji stranu, za což u pořadatelů sbírá plusové body. Mimo mateřštiny komunikuje s publikem anglicky, italsky či rusky, což znamená, že často a rád vystupuje v zahraničí (Slovensko, Rakousko, Itálie, USA atd.). Již několikrát prezentoval Česko při slavnostních příležitostech, pořádaných na půdě Velvyslanectví České republiky v Moskvě.

V ROLI MODERÁTORA:
Vladimír moderuje všechny druhy zábavných pořadů, nejrůznější talkshow s hosty, slavnostní galavečery a eventy. Součástí moderátorské práce jsou i hudební vstupy a bavičské skeče. Mimo češtiny je samozřejmostí moderace a pobavení zahraničního publika v angličtině.

ABECEDA HVĚZD:
nejžádanější bavičský recitál, určený pro jeviště kin, kulturních domů, divadel, slavností pod širým nebem apod. Vladimír pomocí náznakových převleků imituje a v hudebních úryvcích vzpomíná na nejslavnější hvězdy hudebního nebe. To vše v abecedním pořadí a bez použití playbacku. Tato show nedávno oslavila 2.000 reprízu a těší se stále zájmu jak v Čechách, tak na Slovensku.

ROCKOVÉ LEGENDY OD A DO Z … ŠEDESÁTÁ OD A DO Z … SEDMDESÁTÁ OD A DO Z … OSMDESÁTÁ OD A DO Z … DEVADESÁTÁ OD A DO Z … MILENIUM OD A DO Z … ITALSKÉ HITY OD A DO Z:
Antologie rocku a popu v samostatných hudebních směsích (nonstop), dělených podle dekád nebo žánru, vždy v abecedním pořadí. Vše zpíváno živě, bez použití playbacku. Vše v tanečním rytmu, show je určena především pro tančící publikum a akce pod širým nebem. Vhodné pro párty, plesy, městské oslavy…
(pro cizince moderováno v angličtině pod názvem A to Z show)
Připravujeme: ČESKOSLOVENSKÉ HITY OD A DO Z

ONEMANSHOW:
stále nové fóry, stále nové příhody, stále nové hlasy, pokaždé s vtipem a naplno. Tak by se dal charakterizovat pořad, ve kterém Vladimír předvádí ty nejlepší kousky ze svého repertoáru. Pořadatelé tento pořad milují, jelikož lze zahrát v kuse jako onemanshow nebo se dělí do bloků, mezi kterými vystupují další účinkující či kapela.

POPOVÉ VÁNOCE:
Ty nejslavnější domácí či světové sváteční hity a veselé vánoční historky. Vše v uvolněném a zábavném podání Vládi Hrona. Na přání jako host mladá, nadějná a velmi půvabná zpěvačka Livie Kuchařová (sestra Miss World Taťány Kuchařové).

KOŽÍŠEK JAKO HRON!:
Spojení dvou bavičů zaručuje skvělou zábavu a strhující kouzelnickou show. S oběma protagonisty čarují jako asistentky přední české modelky Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková.

HVĚZDOLET:
Zábavná talkshow Vladimíra Hrona a Aleše Cibulky. Večer plný laskavého humoru a vzpomínek na veselé zážitky se známými osobnostmi, které prošly pořady obou protagonistů. Vše proloženo hudebními vstupy.

CURRICULUM VITAE:
1989 – 1992 Loutkoherec, zpěvák tanečního orchestru Renesance
1992 – 1998 Moderátor v soukromých rádiích (Rádio Most, Agara)
1998 Vítěz Ligy gagů na TV Nova
2000 TV debut v pořadu Šance, režie Fr. Polák (předvedl první verzi Abecedy hvězd)
2001 – 2007 Moderátor vlastních televizních show
2007 – dosud Hostování v širokém spektru televizních a rozhlasových pořadů v Čechách a na Slovensku.

TELEVIZNÍ OCENĚNÍ:
2003, 2004, 2006 Nejlepší moderátor zábavných televizních pořadů
2004 Pořad roku (Jsou hvězdy, které nehasnou)

 
Repertoár

Tento typ produkce potřebuje nejzákladnější ozvučení a osvětlení (doposud nebyl nikde problém). Jeviště: bezdrátový mikrofon na lomeném stojanu, odposlechové monitory, (pouze pro pořad Abeceda hvězd navíc věšák na náznakové převleky + malý stolek nebo židle). Pracoviště zvukaře: možnost připojení iPod (končí 2 x Jack 6,3 mm mono), zapojený efektový procesor (zpěvový hall). Vladimír prosí o rezervaci parkovacího místa (poblíž zázemí), místo pro převlečení (šatna) + 2 lahve neperlivé vody.

 
Poptat umělce
Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Text:

Kontr. otázka: 5 + 6 je: