P&P art production
Petr Procházka
tel.: 603 463 727
email: info@kultura-hudba.cz
zpět na seznam

UP.PARÁDA

Up.PARÁDA natáčí
divadelní představení autora VÁCLAVA UPÍRA KREJČÍHO
Populární strýček Up a Žjóva se vydali z televizní obrazovky přímo do divadla! V nové zábavné show si budou s dětmi v sále hrát na natáčení stejnojmenného televizního pořadu a zažijí spolu spoustu příhod a legrace.
Ukázka na http://www.publictv.cz/cz/menu/3/videoarchiv/clanek-13262-up-parada/
Děti budou během 60 minutového představení plně zapojeny do děje, krátká část pořadu se bude i natáčet a tak se může stát, že se některé z dětí možná objeví i v nějakém z příštích dílů televizní Up.Parády.
Představení je koncipováno pouze na jeviště divadel, či komornějších sálů /kino,kulturní dům – myšleno, že diváci musí všichni během představení sedět/
Děkujeme.

Ostatní aktivity Václava Upíra Krejčího: nabízíme Vám celoroční plejádu dalších báječných pořadů pro děti, zábavných vystoupení pro dospělé, uvádění plesů, přehlídek, soutěží, vystoupení Dýza Boys či zajištění dalších umělců. Na Public TV vystupuje Václav Upír Krejčí ve svém vlastním autorském pořadu pro děti s názvem Up.Paráda, který se vysílá denně (www.uptv.cz). Klientům nabízíme možnost sponzorských odkazů, výroby a odvysílání reklam v pořadu (product placement) i ve vysílání Public TV, kde vlastníme svoje vysílací časy. Další je možnost účasti škol a děti v pořadu apod. Na požádání obratem zašleme širší nabídku.

 

jeviště, mikrofón bezdrát, CD přehrávač

 
Poptat umělce
Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Text:

Kontr. otázka: 5 + 6 je: