P&P art production
Petr Procházka
tel.: 603 463 727
email: info@kultura-hudba.cz
zpět na seznam

LAUFER JOSEF

Herec, zpěvák, textař a bavič. Vystudoval pražskou DAMU, obor herectví.

Natočil desítky titulů na desítkách nosičů, nejčastěji s vlastním textem v různých jazycích. Vystupuje se skupinou Golem i mnoha dalšími orchestry. Je autorem celé řady scénářů. Působí též jako režisér v oblasti zábavy. Hostoval v činohře Národního divadla, v Hudebním divadle Karlín, v divadle Semafor, Rokoko atd. Ztvárnil řadu rolí také v muzikálech a filmech.Byl také často zaměstnán v zahraničí,hlavně jako televizní režisér. Podle potřeby moderuje v různých jazycích. Za posledních deset let natočil 4 sólové CD se skupinou Golem. Se sólisty státní opery režíroval, v původním jazyce, opery: „Noc s Mozartem“, „Don Giovanni“, “One woman show Terezy Duchkové” a v roce 2004 autorskou hru „Kancelář“.

J. Laufer vystupuje jako sólista, zpěvák, moderátor, bavič a to za doprovodu živých orchestrů a skupin. Nejčastěji s orchestrem GOLEM. Nebo samostatně s halph–playbackem.Vystupuje také pro klubová představení formou besed s písničkami. Moderuje také módní přehlídky a různé soutěže.

Jeho předností je možnost využití cizích jazyků (Angličtina, Němčina, Španělština) pro různé firemní, nebo jiné prezentace.

 
Poptat umělce
Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Text:

Kontr. otázka: 5 + 6 je: