P&P art production
Petr Procházka
tel.: 603 463 727
email: info@kultura-hudba.cz
zpět na seznam

TIMBRE

Timbre - tento název vznikl již v r. 1988. Původně TIMBRE FIVE - neboť kapela tenkrát hrála v kvintetu.

V průběhu dalších deseti let se kapela vyhoupla z regionálních vystoupení až po dnešní angažmá na prestižních akcích po celé ČR a v německy mluvících zemích Evropy.
V dubnu 2004 se po roční přípravě podařilo zahájit produkci vlastní hudebně-kostýmní show s názvem FLASH SHOW, kde se k hudebním výkonům přidaly i divadelní, pohybové a kostýmní prvky. Díky tomuto programu se kapela ocitla o velký kus dál po umělecké stránce a hlavně po stránce zájmu pořadatelů o vystupování na důležitých akcích. v r. 2004 to bylo mimo jiné i vystoupení na Karlovarském filmovém festivalu na párty které se účastnil i president ČR V.Klaus.

Od té doby začala kapela účinkovat na velmi prestižních akcích po celé ČR , z těch nejvýznamnějších to jsou určitě 12.,13. a 16. výročí TV Nova, TV NOVA proV.I.P., plesy České televize Stardance , kde kapela, kromě show vystupuje i jak velký taneční orchestr, účinkování pro banky, nadnárodní instituce, městské slavnosti, velké i menší firmy atd. V r. 2009 přibylo k FLASH SHOW i LATIN SHOW,STYLE SHOW, KIDS SHOW a Tematické programy.

STYLE SHOW - Nová hudebně- kostýmní show s převleky , kdy každý převlek a blok odpovídá jinému hudebnímu žánru. ( POP, ROCK, LATIN, COUNTRY,DISCO..atd.)
FLASH SHOW - Originální a vtipný průřez největšími hity let od r.1930 až po současnost, kdy každé desetililetí má svůj kostýmní převlek. Strhující show program plný žánrových a kostýmových proměn. Nejznámější světové hity ve stylovém podání.
LATIN SHOW nabízí temperamentní latinsko americkou hudebně- kostýmní show s převleky a dalšími efekty doplněnou o skvělé tanečnice.

Timbre vám nabízí různé tematické programy na vaše akce –
např. "Námořnická party", "Mafie party", "Hawai party", "Filmová party", "Upíří party," atd..
Pro předvánoční akce nabízíme CHRISTMAS SHOW s vánočními hity moderní doby a DEVILS SHOW , vhodnou v období před 5. prosincem.

 
Poptat umělce
Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Text:

Kontr. otázka: 5 + 6 je: