P&P art production
Petr Procházka
tel.: 603 463 727
email: info@kultura-hudba.cz
zpět na seznam

JAN VYTÁSEK BAND

Stručné bio:

Pražský pop-rockový písničkář. Vydal českoanglické debutové autorské album Lost And Found - Ztracený a znovunalezený, které získalo velmi pochvalné recenze nejdříve v Music Nashville v USA, Indies Islands USA, na Slovensku a nakonec i v Čechách. Cd podpořili a pokřtili Petr Janda a bývalý tajemník Freddieho Mercuryho Peter Freestone. Kromě České republiky účinkoval doposud i v Polsku, Maďarsku, Švýcarsku, Německu a Anglii a dalších státech Evropy. V roce 2010 získal Zvláštní cenu poroty za píseň "Make A Wish" (Přání) na mezinárodním festivalu v Polsku. Je autorem mezinárodního tercetu "Here We Are" 2011 a v roce 2012 získal 2.místo v interpretační, 3. místo v autorské za skladbu "Jen málo schází nám" a 1. místo v autorské soutěži za skladbu "Přísahám" v pražském finále Porty a rovněž vystoupil jako host na mezinárodním festivalu v Polsku spolu se symfonickým orchestrem.

Na jaře 2013 vydal druhé album - záznam koncertu s názvem "Live@Joe" a absolvoval další vystoupení ve Švýcarsku a Polsku.

Z recenzí:

Pražský zpěvák a muzikant Jan Vytásek patří k prozatím poněkud utajeným příslibům zdejší (pop)rockové scény. Vládne poměrně charismatickým hlasem a jeho písničky vyvřelé z těch nejtradičnějších sedmdesátkových a osmdesátkových zdrojů, občas potřísněné i kapkou americké country, mají přímo nevídaný melodický potenciál. Zní to jako Bruce Springsteen, Tom Petty, Bryan Adams.

--- Petr Korál - časopis Muzikus, CZ

 
Repertoár

zpěv, akustická kytara, (mic Shure Beta - vlastní, link 3,6mm) elektrická kytara, vokály (mic pro sejmutí zvuku komba, mic nejlépe Shure) basová kytara (link jack 6,3) bicí (minimální základ 2x mic činekly overheady, mic hi-hat, mic virbl, mic kopák) + přídavné klávesy (stereo -2x jack 6,3)

 
Poptat umělce
Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Text:

Kontr. otázka: 5 + 6 je: