P&P art production
Petr Procházka
tel.: 603 463 727
email: info@kultura-hudba.cz
zpět na seznam

S.Q.O.S.T

Kapela byla založena roku 2004, ale spolupráce některých členů skupiny S.Q.O.S.T. sahá až do roku 1967. V roce 1970 kapela Ages B.C., ve které hráli Presser a Wildt, vyhrála tehdy velmi prestižní soutěž beatových kapel „Beat salon“.
Po rozpadu této formace se nynější členové S.Q.O.S.T. scházeli v průběhu let v různých doprovodných kapelách i ve vlastních projektech.
S.Q.O.S.T. v současné podobě, je oslavou muziky nezapomenutelných 60. a 70. let, ale nevyhýbá se ani novějším vlivům. Staví na hudebním vkusu a cítění svých členů, jejich zkušenostech a nekonečné radosti z hraní.
Typy vystoupení:
Festivaly, koncerty, plesy, kluby, soukromé akce, svatby, firemní a PR party, městské slavnosti, pivní slavnosti. V případě zájmu je možné zajistit koncert s kompletním ozvučením a osvětlením.
A kde jsme hráli?
...Hard Rock Cafe Praha, La Fabrika Praha, Malostranská Beseda, divadlo Milenium, FreeMasonic Club, Jazz klub Ungelt, Balbínova poetická hospůdka, Popocafepetl, Mánes, Hudební klub Palmovka, Bubenický festival Vysoké Mýto, Club Kino Černošice, U Trojského koně, klub Rusty Nail Brno...

 
Poptat umělce
Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Text:

Kontr. otázka: 5 + 6 je: