P&P art production
Petr Procházka
tel.: 603 463 727
email: info@kultura-hudba.cz
zpět na seznam

RUML ONDŘEJ

Zpěvák,hudebník,moderátor
Od deseti letech hrál na kytaru .O dva roky později mu učarovalo pětistrunné banjo, na které dodnes hraje v bluegrassové kapele Modrotisk. Po studiu na jazykové škole v Liberci začal studovat na Konzervatoři J. Ježka.
Dva roky také moderoval hudební měsíčník České televize Folkomotivy, díky kterému se mohl setkat s osobnostmi jako jsou Joe Zawinul nebo Hana Hegerová.

Jeho hudební projev ve swingu a jazzu upoutal i známého kapelníka a aranžéra Václava Kozla,se kterým spolupracuje dodnes,a to ve formě pravidelných živých nahrávek s Bigbandem Českého Rozhlasu, nebo s mladším orchestrem Big Chess Band při swingových večerech v pražském Lucerna Music Baru.
Také si zahrál v muzikálech:roli trampa v muzikálu Daniela Landy Tajemství a poté role Archanděla Michaela ve španělské verzi muzikálu Ondřeje Soukupa a Gábiny Osvaldové Johanka z Arku.

V roce 2008 se zúčastnil pěvecké soutěže X-FACTOR,kde se umístil na druhém místě. V současné době pravidelně koncertuje sólově, s kapelou TOP Dream Company a také jako bass s vokální skupinou Dobrý Večer Quintet.

 
 
Poptat umělce
Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Text:

Kontr. otázka: 5 + 6 je: