P&P art production
Petr Procházka
tel.: 603 463 727
email: info@kultura-hudba.cz
zpět na seznam

VÝLETNÍCI

Vojtěch Bernatský a Petr Svěcený

Společně dělali Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit, přemýšleli, co budou dělat dál. Společná práce je baví, je mezi nimi „dobrá chemie“ a pořad o cestování jim přišel jako dobrý nápad. Podobných pořadů se sice na televizních obrazovkách objevuje víc než dost, ale oni ho chtěli dělat trošku jinak. Po několika letech se jim podařilo tento nápad zrealizovat.

Často společně moderovali různé akce. Jsou velcí kamarádi a zároveň i sousedé. Nyní se vrátili na obrazovky jako sehraná dvojka v pořadu Výletníci. Rádi cestují a snaží se toho co nejvíc prožít na vlastní kůži.

Výletnících jsou pořadem, který je jim šitý na míru.
„Když jsme na vodě, sjíždíme jezy a padáme do vody. Když navštívíme zámek, spíme v zámecké posteli. A navíc si se scénáristy vymýšlíme další různá úskalí, protože divákům nechceme ukazovat jenom krásy a zajímavosti naší země, ale chceme je zároveň i pobavit. Výletníci nejsou Toulavá kamera, ale příběh Vojty a Petra, kteří všechno prožívají na vlastní kůži. Často je to pro nás úplně nový zážitek a tím i nová zkušenost.Když se jeden z nás odchýlí od scénáře, ten druhý se hned chytí a ví, jakým směrem to má posunout. A to je obrovská výhoda, protože 60 až 70 % našich dialogů vzniká improvizovaně přímo na místě.“

A nyní je připravena i verze pro Váš večírek, firemní akci , nebo jinou událost, při které se rádi pobavíte s Výletníky.

 
 
Poptat umělce
Vaše jméno:
Email:
Telefon:
Text:

Kontr. otázka: 5 + 6 je: